תחומי הפעילות

תחומי הפעילות שלנו

התנדבות שגרתית

התנדבות שגרתית

 מתנדבי י.על עוברים בשלל בתי חולים ועושים עבודה שגרתית במחלקות הרפואיות השונות. עבודה זו כוללת לדבר עם מטופלים ולעודד אותם, לתרום לאווירה טוב ונעימה במחלקות וסיוע גם במשימות קטנות. עבודות אלה תורמות לאווירה נינוחה במחלקות ועוזרת לצוות הרפואי להתמקד בעבודתם.

עזרה סיעודית

סיעוד

במחלקות רבות בבית החולים ישנם מטופלים אשר זקוקים לעזרה סיעודית על מנת להתקיים ולעבור את היום. המתנדבים שלנו עוזרים למטופלים אלו: מחלקים להם את האוכל, מאכילים אותם במקרים היותר קשים וגם עוזרים להם בשלל שליחויות ומשימות יום יומיות אשר קשה להם לבצע בעצמם.

תרומות

תרומות

תרומה נוספת של מתנדבי י.על היא איסוף וגיוס תרומות לצורכי בית החולים והמחלקות השונות. לדוגמא: בחלק מבתי החולים, המתנדבים הקימו קפיטריה שמאויישת שישה ימים בשבוע. כל ההכנסות של הקפיטריה עוברות לבתי החולים והמחלקות השונות לצורך  קנייה וחידוש של ציוד רפואי.

מתנדבי י.על עובדים בהתנדבות וללא הפסקה כדי להגיע לחזון שבו רווחת החולים והקהילה זה ערך עליון בחיים. העמותה תמיד נערכת מחדש בהתאם לצורכי בתי החולים ורעיונות המתנדבים. עקרון החידוש הוא משהו שלא חדש לעמותה שכבר קיימת 40 שנה, לכן כל רעיון חדש נשקל בכובד ראש ולחיוב. כל תרומה שלכם למאמץ החברתי וההתנדבותי שלנו תהיה מתנה גדולה. התנדבויות בקבוצות ותרומות תתואמנה מול המתנדבים האחראים המתאימים.